Albion Online – Ponure Wyzwanie, aktualizacja Nimue oraz 12. sezon referencyjny

W tym roku Halloween trwa cały miesiąc, a nawet dwa… w październiku znaleźć można było dyniowe nakrycia głowy oraz zdobyć widmowego nietoperza – w listopadzie zabawa trwa dalej, tym razem główną nagrodą jest Jaszczur-Szkodnik posiadający zaklęcie zatrucia. Ze względu na jego unikalny charakter, nie jest to pełnoprawny mount GvG, niemniej potrafi zrobić wiele zamieszania na mapie. Do zdobycia jest również unikatowa ramka avatara oraz dwa nowe meble w ponurym stylu, które można uzupełnić również kompletem klimatycznego ubioru. Zwróćcie tylko uwagę, że tym razem potrzeba znacznie więcej punktów na poszczególne stopnie. Warto jeszcze powiedzieć, że zdobyte ale nieodebrane nagrody z poprzednich sezonów nie przepadną, tylko są dostępne w przebudowanym menu wyzwań.
Poznaliśmy również nazwę nowego dodatku – Nimue. Prace nad nim wciąż trwają, wiadomo jednak że mocno skupi się na poprawie jakości życia. Będzie można zmienić logo gildii po jej stworzeniu, oznaczać cele podczas walki oraz role członków drużyny – czekamy na dalsze informacje, ponieważ do tej pory poznaliśmy dopiero zarys.

Ostatnią, lecz nie najmniej ważną informacją, którą chcę się z wami podzielić jest 12. sezon referencyjny tym razem związany z lisem. Zdobyć można lisi pejcz rekrutera, złoty posąg rekrutera oraz samego lisa rekrutera! Zasady zabawy są niezmiennie te same – należy zaprosić do gry swoich przyjaciół lub nieznajomych (przy czym ważne jest, aby osoba skorzystała z kodu trial, dostępnego in-game za 500 sztuk złota). Ważną różnicą, o której warto wspomnieć jest wydłużony czas trwania sezonu – teraz trwa aż 2 miesiące!

przydatne linki:
https://albiononline.com/pl/news/get-dire-fox-new-extended-referral-season
https://albiononline.com/pl/news/devtalk-nimue-development-update
https://albiononline.com/pl/news/grim-challenge-starts-today

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.