Albion Online – Nowy rok, nowy początek… wysyp nowości!

Święta już dawno za nami, o sylwestrowej ferii świateł również powoli zapominamy a tym czasem w Albionie „gwiazdka” trwa nadal… z początkiem roku na graczy czeka ogromna ilość niespodzianek, po pierwsze, rozpoczął się kolejny (piąty już z kolei) sezon GvG, w którym nagrodą będzie niesamowity Rydwan w kształcie Wieży, ciągniętej przez Dziki. Jakże aktualny temat na początku 2019 roku!

Z rzeczy, które już znamy rozpoczął się również 13. sezon rekrutacyjny w którym zdobyć możemy stylową Zimową obwódkę dla naszego avatara, Trąbkę Rekrutera oraz nagrodę główną – niezwykłe Psie Sanie Rekrutera. Dzięki nim będziemy mogli poczuć się jak mieszkańcy Alaski lub Laponii, tym bardziej że aura za oknem sprzyja takim marzeniom. Zasady nie zmieniły się od roku działania programu – zbieramy punkty za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego polecenia, ponadto otrzymujemy nagrodę w złocie gdy osoba po okresie próbnym zdecyduje się na zakup.

Po raz czwarty uczestniczyć możemy również w wyzwaniu – tym razem jest to Mroźne Wyzwanie, gdzie nagrodą będzie Mroźny Baran oraz stylowa Mroźna obwódka naszego avatara. Zasady również się nie zmieniły – całość wyzwania podzielona jest na dwa segmenty… jeden, trwający cały miesiąc związany z nagrodą główną. Drugi, podzielony na tygodniowe odcinki, pozwala zdobyć nagrody przypisane do poszczególnych tygodni – segmentacja wymaga aktywności przez cały miesiąc!

Całkowitą nowością, sprzed kilku godzin jest natomiast sprytne narzędzie umieszczone na oficjalnym forum Albiona, pozwalające podejrzeć wszystkie możliwe avatary oraz ich otoczki wraz z informacją o tym, w jaki sposób można je zdobyć (niestety, niektóre są już niemożliwe do zdobycia – np. ten za udział w alfa-testach). Narzędzie dostępne jest TUTAJ.

źródła:
https://albiononline.com/pl/news/gvg-season-5-brings-exclusive-new-rewards
https://albiononline.com/pl/news/referral-season-husky-sled
https://albiononline.com/pl/news/frost-challenge-january-2019
https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/101564-Albion-Online-Avatar-Portraits-Borders/

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.