Albion Online – Hektor szaleje na serwerach!

Na serwery trafiła ostatnia aktualizacja Albion Online przed release 17 lipca. Wprowadza ona zmiany w Bramach Piekła i nowy Czarny Rynek. Zawiera również nowe wierzchowce, samouczek i wiele innych rzeczy.

Pełny patch note aktualizacji Hector w Albion Online dostępny tutaj: KLIK

Za tych co na morzu… Stary marynarz wychynął duszkiem zawartość szklanki. Skręcił się. Żeby ci kabestan pęk… w rumpel rąbany. Zjawił się jakiś Hektor i wszystkie porty pozamykał. „Magiczne portale są lepsze” Starzec skrzywił się. Aby ci handszpak z kabestanu wypadł… Co począć człowiekowi?

Na szczęście są jeszcze dobrzy ludzie na świecie… IX Kohorta… przygarną, ugoszczą, przeleją morze… Tu starzec spojrzał na kolejną szklanicę. …nie, nie rumu. O tym to oni tylko gadają. Jakiś zlotów im się zachciewa. Szykują się jakby chlać przez miesiąc mieli. Pewnie weekendu nawet nie wytrzymają.

Marynarz znów pochłonął zawartość szklanki. Ale jest nadzieja. Już niedługo zaczniemy wszystko od nowa. Bogowie Albionu muszą kiedyś zmądrzeć, wyrzucić tego całego Hektora za burtę. W końcu nie ma nic lepszego niż morska bryza u wyjścia z portu – żadna magia tego nie zmieni. A do tego czasu…

Marynarz dźwignął potężny buzdygan i ruszył powiększać morze posoki z wrogów IX Kohorty.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.