Wildstar: Starszy Technik Chambor

Ekran monitora podpięty do centralnej stacji przekaźnikowej strasznie śnieżył, kiedy to Starszy technik Chambor ostatnim uderzeniem klucza płaskiego 12″ uskuteczniał rozładowywanie emocji…
– za co – myślał gorączkowo… za co mnie spotyka taki zaszczyt – sarkazm w jego głosie był tak dobitny, jak najnowszy odcinek wystąpienia ministra finansów Dominium.
Chambor zrezygnowany ruszył w kierunku kokpitu zastanawiając się jak przekaże tą jakże budująca morale i poczucie wiadomość swojemu ŁADUNKOWI. Ładunek składający się z kilku setek największych drani, ochlajtusów, złodziei, szalonych wynalazców, wydobytych z kolonii karnej na DAHOS miał być w mniemaniu Imperatora siłami inwazyjnymi, wróć! kolonizacyjnymi nowej planety o nazwie NEXUS. Hmm, z drugiej strony po co ryzykować pomyślał, no cóż transport UVZ-7623C przejdzie do przeszłości jako najszybciej wyładowany w historii Imperium.
..pie…Imperatora..pie…Ministra a co tam, dobra, trzeba odebrać to wszystko co mi się należy czyli, zasłużoną emeryturę na Los Vagos.
Sygnał odpalania kapsuł transportowych rozległ się na pokładzie Przeładunkowca PK-4 i dziesiątki kapsuł zaczęły opadać w orbitę Nexusa.
Wolność!!! Chambor jak na Mechanarii przystało okazywał wielki entuzjazm poprzez rytmiczne wybijanie sekwencji na klawiaturze…. Eeee zaraz, zaraz … ryknął przerażony o nie … nie to nie może być prawda … Przeładunkowiec PK-4 rozbłysł niczym sklep dla dorosłych wygłodniałych Chua w Los Vagas i olbrzymia Holotablica rozświetliła galaktykę z napisem -PUNKT REKRUTACYJNY IX KOHORTY!

IX Kohorta ma zaszczyt zaprosić w swoje szeregi graczy, którzy to wspólnie chcieliby przemierzać razem z nami niezbadany świat Nexusa, zdobywając, pijąc, rabując, gwał… gwałtownie osiedlając się ku chwale Dominium.
Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem do nas kliknij tu….

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.