Wildstar: Starszy Technik Chambor

Ekran monitora podpięty do centralnej stacji przekaźnikowej strasznie śnieżył, kiedy to Starszy technik Chambor ostatnim uderzeniem klucza płaskiego 12″ uskuteczniał rozładowywanie emocji…
– za co – myślał gorączkowo… za co mnie spotyka taki zaszczyt – sarkazm w jego głosie był tak dobitny, jak najnowszy odcinek wystąpienia ministra finansów Dominium.
Chambor zrezygnowany ruszył w kierunku kokpitu zastanawiając się jak przekaże tą jakże budująca morale i poczucie wiadomość swojemu ŁADUNKOWI. Ładunek składający się z kilku setek największych drani, ochlajtusów, złodziei, szalonych wynalazców, wydobytych z kolonii karnej na DAHOS miał być w mniemaniu Imperatora siłami inwazyjnymi, wróć! kolonizacyjnymi nowej planety o nazwie NEXUS. Hmm, z drugiej strony po co ryzykować pomyślał, no cóż transport UVZ-7623C przejdzie do przeszłości jako najszybciej wyładowany w historii Imperium.
..pie…Imperatora..pie…Ministra a co tam, dobra, trzeba odebrać to wszystko co mi się należy czyli, zasłużoną emeryturę na Los Vagos.
Sygnał odpalania kapsuł transportowych rozległ się na pokładzie Przeładunkowca PK-4 i dziesiątki kapsuł zaczęły opadać w orbitę Nexusa.
Wolność!!! Chambor jak na Mechanarii przystało okazywał wielki entuzjazm poprzez rytmiczne wybijanie sekwencji na klawiaturze…. Eeee zaraz, zaraz … ryknął przerażony o nie … nie to nie może być prawda … Przeładunkowiec PK-4 rozbłysł niczym sklep dla dorosłych wygłodniałych Chua w Los Vagas i olbrzymia Holotablica rozświetliła galaktykę z napisem -PUNKT REKRUTACYJNY IX KOHORTY!

IX Kohorta ma zaszczyt zaprosić w swoje szeregi graczy, którzy to wspólnie chcieliby przemierzać razem z nami niezbadany świat Nexusa, zdobywając, pijąc, rabując, gwał… gwałtownie osiedlając się ku chwale Dominium.
Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem do nas kliknij tu….

Może Ci się również spodoba