„This is our story” – IX Kohorta rusza do Tyrii

GW 2

„Po pięciu latach prac nadeszła wreszcie ta radosna chwila. Już za kilka godzin, o poranku, rusza headstart Guild Wars 2. Gry innej niż wszystkie do tej pory, gry mającej ambicje zmiany kanonów MMO, gry dla każdego.

IX Kohorta nie mogła zaprzepaścić okazji i wysyła w nieznane oddział Patrycjuszy i byłych członków gildii tylko czekających, by wyczyścić swe zardzewiałe zbroje. Wzmocnieni przez garść lojalnych Legionistów z innych sekcji jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Jedni ruszą eksplorować bogaty i różnorodny świat, inni natychmiast skrzyżują miecze, różdżki i strzelby w walce o dominację w wojnie trzech światów. Kolejni podejmą wyzwanie na polach bitewnych, by sprawdzić się w honorowym pojedynku drużynowym. Nieważne, kto jaką drogę obierze, zrobi to ku chwale Kohorty.

Swój obóz rozbiliśmy w dalekich Far Shiverpeaks i nie jesteśmy tam sami – niedaleko widać odziały sojusznicze. Mamy nadzieję, że współpracując, wspomożemy nasz świat i damy świadectwo o polskich graczach. Czekamy jeszcze na braci broni mających ochotę zaznać nowych wyzwań lub też najbardziej zaufanych z naszych kompanów spoza gildii, a czy Ty jesteś gotowy na powiew świeżości w zmurszałym świecie gier MMO?”

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.