Otwarcie Północnego Kontynentu


Od rozpoczęcia Open Bety minęły już prawie dwa miesiące. Przez ten czas udało się nam sporo osiągnąć, m.in. wybudowaliśmy duży dom gildiowy oraz stworzyliśmy całkiem pokaźną flotę, w skład której poza kilkoma katamaranami wchodzą statek handlowy oraz galeon. Dzięki temu możemy zarówno organizować wyprawy handlowe jak również przejmować transporty naszych przeciwników.

Nowy update gry zapewnił nam jeszcze więcej rozrywki. Dodano nową instancję na 45 lvl – Cradle of Destruction. Doczekaliśmy się otwarcia Północnego Kontynentu, który jest doskonałym miejscem dla osób lubiących PvP. Walka trwa tam non stop, beż przerw na pokój. Dla osób lubiących bardziej spokojną rozgrywkę dodano łowienie ryb i kutry rybackie. Jednak my, razem z naszymi sojusznikami z Almost Russian, upodobaliśmy sobie hmm…alternatywny sposób łowienia ryb, w postaci polowania na zapełnione kutry 😉

Dodatkowo mamy dobrą wiadomość dla wszystkich czekających na europejską wersję gry. Nasz fansite ArcheAgeOnline.pl został wyróżniony przez Trion zaproszeniem na Alpha Testy, które mają rozpocząć się już niebawem! Relacje z testów będzie można znaleźć na stronie.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.